Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /aniolowka-cms/classes/mysql.class.php on line 40

Strict Standards: Declaration of gallery::upload() should be compatible with kernel::upload($icon, $path, $thumb = false) in /aniolowka-cms/modules/gallery/gallery.class.php on line 0

Strict Standards: Declaration of news::upload() should be compatible with kernel::upload($icon, $path, $thumb = false) in /aniolowka-cms/modules/news/news.class.php on line 0

Zasady rezerwacji

Prosimy o zapoznanie się z planami apartamentów i ich cenami w zakładce: Apartamenty

Pełna oferta cenowa jest również dostępna w zakładce: Cenniki

Po uzgodnieniu z nami terminów i cen drogą telefoniczną bądź przez pocztę mailową, prosimy o przelanie 50% łącznej ceny (nie mniej jednak niż 100 zł) na nasze konto. W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby rezerwującej, terminu pobytu i nr telefonu kontaktowego.


Dane do przelewu:

Castor Inwestycje Sp. z o.o.
ul. Lutosławskiego 31D
05-080 Klaudyn

nr konta bankowego:
27 1090 1694 0000 0001 3559 3066

Jednocześnie informujemy, iż w przypadku rezygnacji z pobytu, dokonanej co najmniej dwa tygodnie przed planowanym przyjazdem, wpłacona kwota podlega zwrotowi (nie dotyczy przyjazdów grupowych).

W razie nieprzybycia Państwa w ustalonym dniu przyjazdu, rezerwacja jest automatycznie anulowana. W tym przypadku wpłacona kwota z tytułu rezerwacji apartamentu nie będzie zwrócona.

Godziny przyjazdu i wyjazdu

W dniu przyjazdu meldować się można od godziny 16:00 do 21:00. Wymeldowanie w dniu wyjazdu: od godziny 8:00 do 10:00.
Jeżeli będą Państwo chcieli dokonać zameldowania lub wymeldowania poza tymi godzinami, prosimy o uzgodnienie tego wcześniej z obsługą obiektu.

Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 w dniu przyjazdu (najwcześniejsza godzina zameldowania) do 10:00 w dniu wyjazdu (najpóźniejsza godzina wymeldowania).

Wszystkie atrakcje, przygotowane dla naszych gości są dostępne w godzinach 7-22:00. Korzystanie z nich nie jest związane z dodatkowymi opłatami.