OPIS

Apartament typu studio z aneksem kuchennym i łazienką, przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

WYPOSAŻENIE

W apartamencie znajduje się telewizor, aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, czajnikiem oraz podstawowymi akcesowiami (talerze, sztućce, kubki, szklanki, garnki, patelnia, deska do krojenia, sitko itp.). Na wyposażeniu jest również mydło i płyn do naczyń, ściereczka kuchenna i gąbeczka. Dla dzieci w każdym z apartamentów jest podest dziecięcy. Każdy z Gości otrzymuje zestaw ręczników.  Dodatkowo mamy do wypożyczenia wanienki, nocniki, nakładki na wc, nosidełka, zatyczki do kontaktów, łożeczka i wózki.
 

1

Kompleksowe wyposażenie

W każdym z apartamentów znajduje się kompleksowo wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. W skład aneksu kuchennego wchodzi lodóka z małym zamrażalnikiem, kuchenka elektryczna jedno lub dwu-palnikowa (w zależności od wielkości apartamentu), czajnik elektryczny, garnki, patelnia i niezbędne pozostałe akcesoria. Na miejscu dostępny jest płyn do naczyń, gąbeczka oraz ściereczka kuchenna. Każdy z Gości otrzymuje swój zestaw ręczników.

2

Nowe budownictwo

.

3

Atrakcyjna lokalizacja

Nasz obiekt jest położony na wysokości ponad 950 m.n.p.m. czyli ok. 100 – 150 m powyżej Zakopanego, na wzniesieniu w otoczeniu lasów pogranicza Tatrzańskiego Regla Dolnego. Dzięki takiemu położeniu powietrze w otoczeniu Aniołówki jest czyste, przesycone zapachem lasu i gór. Nigdy nie pojawia się w naszym otoczeniu zjawisko smogu, często występujące w kotlinach górskich. To bardzo ważne szczególnie dla osób, pragnących odetchnąć czystym, górskim powietrzem.

REZERWACJA

Wybierz termin i sprawdź dostępność apartametów.
Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
!!!WOLNE TERMINY NA PAŹDZIERNIK 2021!!!

CENA od 150 zł za dobę

KONTAKT ZAREZERWUJ