OPIS

Apartament z dwoma sypialniami, pokojem dziennym, łazienką i tarasem.
Apartament z kierunkiem wschod zachod poludnie

WYPOSAŻENIE

W skład wyposażenia apartamentu wchodzi m. in. telewizor, lodówka oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty z filiżankami lub kubkami.  Naszym gościom zapewniamy również komplet miękkich, białych ręczników oraz komplet komfortowej adamszkowej pościeli. Dodatkowo, w razie potrzeby oferujemy również do wypożyczenia wanienki, nocniki, nakładki na wc, nosidełka, łóżeczka, wózki i wiele innych rzeczy przydatnych w czasie Państwa pobytu.

1

Kompleksowe wyposażenie

W każdym z apartamentów znajduje się kompleksowo wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. W skład aneksu kuchennego wchodzi lodóka z małym zamrażalnikiem, kuchenka elektryczna jedno lub dwu-palnikowa (w zależności od wielkości apartamentu), czajnik elektryczny, garnki, patelnia i niezbędne pozostałe akcesoria. Na miejscu dostępny jest płyn do naczyń, gąbeczka oraz ściereczka kuchenna. Każdy z Gości otrzymuje swój zestaw ręczników.

2

Nowe budownictwo

.

3

Atrakcyjna lokalizacja

Nasz obiekt jest położony na wysokości ponad 950 m.n.p.m. czyli ok. 100 – 150 m powyżej Zakopanego, na wzniesieniu w otoczeniu lasów pogranicza Tatrzańskiego Regla Dolnego. Dzięki takiemu położeniu powietrze w otoczeniu Aniołówki jest czyste, przesycone zapachem lasu i gór. Nigdy nie pojawia się w naszym otoczeniu zjawisko smogu, często występujące w kotlinach górskich. To bardzo ważne szczególnie dla osób, pragnących odetchnąć czystym, górskim powietrzem.

REZERWACJA

Zapraszamy do dokonania rezerwacji apartamentów.

!!!WOLNE TERMINY NA FERIE 2022!!!

CENA od 240 zł za dobę

KONTAKT ZAREZERWUJ