OPIS

Komfortowy i przestronny apartament dwupokojowy z łazienką.
Apartament optymalny dla 4 osób. Powierzchnia apartamentu: ok 33 mkw.
Do apartamentu przylega taras o powierzchni ok. 20 mkw. W apartamencie znajduje się duże podwójne łóżko oraz 2 łóżka pojedyncze. Okna wychodzą na dużą polanę oraz górki potok.

 

WYPOSAŻENIE

W skład wyposażenia apartamentu wchodzi m. in. telewizor, lodówka oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty z filiżankami lub kubkami.  Naszym gościom zapewniamy również komplet miękkich, białych ręczników oraz komplet komfortowej adamszkowej pościeli. Dodatkowo, w razie potrzeby oferujemy również do wypożyczenia wanienki, nocniki, nakładki na wc, nosidełka, łóżeczka, wózki i wiele innych rzeczy przydatnych w czasie Państwa pobytu.

1

Kompleksowe wyposażenie

W każdym z apartamentów znajduje się kompleksowo wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. W skład aneksu kuchennego wchodzi lodóka z małym zamrażalnikiem, kuchenka elektryczna jedno lub dwu-palnikowa (w zależności od wielkości apartamentu), czajnik elektryczny, garnki, patelnia i niezbędne pozostałe akcesoria. Na miejscu dostępny jest płyn do naczyń, gąbeczka oraz ściereczka kuchenna. Każdy z Gości otrzymuje swój zestaw ręczników.

2

Nowe budownictwo

.

3

Atrakcyjna lokalizacja

Nasz obiekt jest położony na wysokości ponad 950 m.n.p.m. czyli ok. 100 – 150 m powyżej Zakopanego, na wzniesieniu w otoczeniu lasów pogranicza Tatrzańskiego Regla Dolnego. Dzięki takiemu położeniu powietrze w otoczeniu Aniołówki jest czyste, przesycone zapachem lasu i gór. Nigdy nie pojawia się w naszym otoczeniu zjawisko smogu, często występujące w kotlinach górskich. To bardzo ważne szczególnie dla osób, pragnących odetchnąć czystym, górskim powietrzem.

REZERWACJA

Zapraszamy do dokonania rezerwacji apartamentów.

!!!WOLNE TERMINY NA FERIE 2022!!!

CENA od 160 zł za dobę

KONTAKT ZAREZERWUJ